• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  85.551
 • up
  USD
  2.7205
 • up
  EURO
  2.9535
 • up
  GBP
  4.1246
 • down
  Altın
  102.914
 
 
 
 
 
 
Tarih : 15.03.2014 - 13:27 Yorum : 0

Ankaranın Dikmeni 2. yeni bölüm fragmanı izle 19 Mart - Ankaranın Dikmeni izle

Ankara'nın Dikmen'i dizisi ilk bölümü ile Kanal D ekranlarına geldi. İşte Ankara'nın Dikmen'i izle. Ankara'nın Dikmen'i ilk bölüm izle. Ankara'nın Dikmen'i yeni bölüm izle ve Ankara'nın Dikmen'i son bölüm izle videosu.

Ankaranın Dikmeni 2. yeni bölüm fragmanı izle 19 Mart - Ankaranın Dikmeni izle

Ankara'nın Dikmen'i dizisi ilk bölümü ile Kanal D ekranlarına geldi. İşte Ankara'nın Dikmen'i izle. Ankara'nın Dikmen'i ilk bölüm izle. Ankara'nın Dikmen'i yeni bölüm izle ve Ankara'nın Dikmen'i son bölüm izle videosu. İşte Ankara'nın Dikmen'i dizisi 2. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar...  Yeni Dizis Ankara'nın Dikmen'i, İzleyiciyle Buluştu  Kanal D'de başrollerini Bülent Emrah Parlak, Burak Kut, Gözde Kan su, Nurseli İdiz, Özlem Aydın, Nazmi Kırık, Serap Matyaş ve Can Tolbaş'ın paylaştığı, yapımcılığını Tükenmezkalem Film  Gani Müjde'nin üstlendiği, senaryosunu yine Gani Müjde'nin kaleme aldığı, yönetmenliğini ise S üleyman Seçik'in y aptığı Ank ara'nın Dikmen'i adında yeni bir dizi başladı.  Ankara'nın Dikmen'i Dizisi Genel Hikayesi  Dikmen, Ankara ' da d üğünlerde ve pavyonl arda çalan,  h er  alanda kendini aş maya çalışan, fakat bunun için yeterli alt yapısı olmayan saf ve temiz bir türkücüdür. Dikmen ' in hikayesi bir menajer tarafından  ünlü olacağına inandırılıp, varını yoğunu satıp, elinde sazıyla İsta nbul ' a gelmesiyle başlar. Ne  yazık ki kıs a bir sür e sonra anlayacağı üze re dolandırılmıştır. Önce,  karşılaştığı Diyarbakırlı asker arkadaşı ta ksici Zirek imdadına yetişir, sonra da entelektüel halaoğlu Latif.
TIKLA ANKARANIN DİKMENİ 1. BÖLÜM FULL İZLE
Nenelerinden miras kal an evde yaşamını süren L atif ' in, başta piyano öğretmeni eşi Tilbe ve onun emekli konsolos yardımcısı babası ve operacı annesi tarafından, bu  davetsiz misafir hiç  hoş karşılanmayacaktır. Defalarca evden ka çırıp göndermek isteseler de, Dikmen her olumsuzluğa uyum sağlayacak, Tilbe ' nin yükseltmeye çalıştığı statüsü ve aileden ge len aristokrasisinin kar şısında, kırsallığıyla  hep büyük  sıkınt ı yaşayacak tır. Latif ise çoğu kez karısıyla Dikm en arasında kalacak ve durumu idar e edecektir. Çünkü Dikmen ' in bu evde miras hakkı vardır ve parasını kurtarana kadar gidecek de başka hiçbir yeri yoktur.

Zamanla, Dikmen ' in yaşadığı sıkıntılar ının  yanında, onu bu eve bağlayan bir ne den daha oluşmuştur; yan komşuları diyetisyen Dilek ' in resim öğrencisi kızı güzeller güzeli Beste. Farklı tarzları yüzünden aşkını platonik yaşayan Dikme n, evin küçük oğlu Sonat için eğlenceli, renkli bir dünya, ev in yardımcısı Tahli ye içinse  rüyaların ın  beyaz atlı prensidir.   Her zaman haksı zlığ a karşı gelen, zayıfın güçsüzün yanında olan  Dikmen, elinde saz ı ve kırs allığıyla, çoğu za man komik duruma düşecek fakat naifliğini, iyi niyetin i ve özünü hep koruyacaktır.  Önce parasını ku rtarmak, ardından da hayal ettiği gibi ünlü bi t ürkücü olmak ve Beste ' nin kalbini kazanmak isteyen Dikmen ' in, kentli ail esiyle mücadelesi hiç bitmeyecektir.

YORUMLAR
623285
loading
loading
AdIDM
Tatil Rehberi
OtelCenneti.com
seyahatsever Otel Yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.

Günlük Gazeteler

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.