Güncel Aramalar : Medcezir 45.bölüm Izle Karagül son bölüm Ziynet Sali Kel Alaka Duygun Yarsuvat El Clasico Tv8 Canlı Star TV Canlı İzle Ferdi Özmen Hicri Yılbaşı


 • BIST 100
  79.417
 • USD
  2.2335
 • EURO
  2.8285
 • GBP
  3.5921
 • Altın
  88.465
 • İstanbul
  24
 
CANLI YAYIN
Galatasaray Spor Kulubü 35. Başkanını seçiyor

Dila Hanım 61. bölüm fragmanı izle 21 Mart, Dila Hanım son bölüm izle

Dila Hanım 58. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Dila Hanım son bölüm. Dila Hanım izle. Dila Hanım yeni bölüm izle. ve Dila Hanım yeni fragman videosu.

Tarih : 20.04.2014 - 12:20

Dila Hanım 61. bölüm fragmanı izle 21 Mart, Dila Hanım son bölüm izle

Dila Hanım 58. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Dila Hanım son bölüm. Dila Hanım izle. Dila Hanım yeni bölüm izle. ve Dila Hanım yeni fragman videosu. Dila Hanım 58. bölüm Show TV'de yayınlandı. Dila Hanım son bölümde Dila'nın arasının frenleri sabote edilmiş ve Dila öldürülmeye çalışılmıştı. Dila Hanım dizisinin 58. bölümde Dila hastane de ve tehlike devam ett i. Bu arada Dila Hanım 57. son bölümde Rıza vuruldu. Dila Hanım 58. bölüm fragmanı kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için haberin sonunda"Dila Hanım İzle"  linki de bulunmaktadır. Dila Hanım  57. bölüm Öz eti: Rıza vuruldu. Arzu ve Fuat Rıza’ya tuzak hazırladıl ar. Rıza vurulduğu  yerde Arzu’nun küpesini görünce Kadir’le Arzu’nun iş b irliği içinde olduğunu düşündü. Dila uyandı,  u yanır u yanmaz Rıza’yı sayıklama ya başladı.  Dila Hanım son bölümde Melike Azer’in yarım bıraktığı işi tamamlamasını istedi. Dila’dan sonsuza kadar kur tulmak istiyordu. Azer Fatma’yla tekr ar bir araya ge lmek için Dila’ yı ha stane odasında öldürm eyi düşündü ama vicdanı el verm edi. Dil a hastaneden çıktı, artık evlenmelerine mani olacak bir şey kalmamıştı. Dila Hanım son bölümde Düğün günü herkes çok h eyecanlıydı. Rıza’yla Dila her şeye rağmen evlendiler mi?

YORUMLAR
AdIDM
Medya365
Medya 365
Gündem Haberleri,
Güncel Haberler
Haber
Mobil Teknoloji Haberleri ve Forumu
MaxiCep
Mobil Teknoloji Haberleri ve Forumu
MaxiCep
Haberazim
Haber Azim
Güncel Haber,
Sondakika Haber
Haber
ukash Ukash Satış ve
Ukash Bozdurma
Türkiye Bayisi

şikayetim var
Türkiye'nin yeni Tüketici Şikayet sitesidir.
otelcenneti
OtelCenneti.com
seyahatsever otel yorumları, otel fiyatları, tatil tavsiyeleri hizmetleri sunar.
Garantili, faturalı ve yüksek kaliteli notebook bataryaları satış sitesi.