• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  1388
 • up
  USD
  8.7583
 • up
  EURO
  10.4313
 • up
  GBP
  12.1697
 • up
  Altın
  500.151
 
 
Tarih : 22.06.2018 - 11:10 Yorum : 0

Hayalinizdeki başarılar için hayal gibi bir ofisiniz olmalı.

Hayali kurulan bu çalışma ortamı, Kuzey Yakası Ofisleri’nde Emlak Konut güvencesiyle hayat buluyor.

Hayalinizdeki başarılar için hayal gibi bir ofisiniz olmalı.

Ofisinizin penceresini açtığınızda korna sesleri yerine doğanın sıcaklığı, egzoz kokuları yerine çiçek kokuları gelse?.. Masanızın üzerinde duran bilgisayarınızı, istediğinizde çimenlerin de üzerine koyabilseniz? Gün sonunda yoğunluktan sıyrılabileceğiniz konser alanlarına, spor alanlarına, sahip olabilseniz ?

Hayali kurulan bu çalışma ortamı, Kuzey Yakası Ofisleri’nde Emlak Konut güvencesiyle hayat buluyor.

Emlak Konut’un ‘Sürdürülebilir Şehir’ vizyonuyla Başakşehir’e kazandırdığı 280 bin m2’lik yeni şehir parkının merkezinde konumlanan Kuzey Yakası Ofisleri, yatay mimarisini çevreleyen yemyeşil atmosferi, ihtiyacınıza uygun olarak tasarlayabileceğiniz yeni nesil esnek ofisleri, yoğun bir iş gününün stresini atabileceğiniz spor alanları, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz yeşil alanları, kafeteryaları ve 11 km uzunluğundaki yürüyüş parkuruyla iş hayatı anlayışında yepyeni bir sayfa açıyor.

Başakşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası, Dev Kent Meydanı, İkitelli Şehir Hastanesi, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu’nun yanı sıra yakın zamanda Güzergahı açıklanan Kanal İstanbul gibi mega projelerin merkezinde yer alan Kuzey Yakası Ofisleri ayrıcalıklı bir konum vadediyor.

Türkiye’yi dünyaya, dünyayı da Türkiye’ye bağlayacak 3. Havalimanı’nın yakınında, Emlak Konut güvencesiyle yepyeni bir iş yaşamı deneyimi sunan Kuzey Yakası Ofisleri, bölgenin en büyük şehir parkı içinde, otel, spor kompleksi, kongre merkezi, 5.000 kişi kapasiteli cami, meydan dükkanları, çocuk oyun alanları ve yatay mimariye sahip ofis bloklarıyla sizleri, iş dünyasının bu yeni cazibe merkezindeki yerinizi almaya davet ediyor.

37.000 m²’lik kent meydanıyla bir çok organizasyonun merkezi olacak Kuzey Yakası Bölgesinde Emlak Konut güvencesiyle daha önce hayata geçen Başakşehir Evleri, Park Mavera, Evvel İstanbul, Avrupa Konutları ve Nidapark Kayaşehir projeleriyle Başakşehir’in artan değeri, şimdi Kuzey Yakası Ofisleri’yle taçlanacak.

Enerji ve iş verimliğini artıran akıllı teknolojilerle donatılmış esnek ofislerde, çalışma ortamınız yepyeni bir boyut kazanırken, yeşil alanlarda üretkenliğiniz beslenebileceği ortam oluşacak.

Gençlerin hayallerine de büyüklerin hedeflerine de yer veren Kuzey Yakası Ofisleri, iş hayatında yepyeni bir sayfa açmak isteyen herkesi, İstanbul’un yeni yakası Kuzey Yakası’nda doğayla iç içe keyif dolu ve başarılı bir iş hayatına davet ediyor.

http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/kuzey-yakasi

YORUMLAR
849591
loading
Reklamı Geç