• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  1153
 • up
  USD
  8.157
 • up
  EURO
  9.6515
 • up
  GBP
  10.6736
 • up
  Altın
  501.462
 
 
 
 
 
 
Tarih : 23.02.2016 - 20:40 Yorum : 0

Seda Akgül kimdir, İşte Seda Akgül'ün bilinmeyenleri, zayıflama sırları nelerdir

Kısmetse Olur'un sunucusu Seda Akgül, Renkli Hayatlar programına konuk oldu. Akgül, özel hayatına dair bilinmeyenleri canlı yayında anlattı.

Seda Akgül kimdir, İşte Seda Akgül'ün bilinmeyenleri, zayıflama sırları nelerdir

SEDA AKGÜL KİMDİR?

Seda Akgül 17 Haziran 1971 yılında  Ankara’ da dünyaya gelmiştir. Ankara TED Koleji bitirdikten sonra Üniversite eğitimi için Hacettepe Üniversitesi İngilizce bölümüne başlamış ve bu bölümden başarıyla mezun olduktan sonra T.C Başbakanlık mütercim tercümanlık eğitimi almış ve aynı bölümde görev yapmaya başlayan Seda Akgül, ardından İsveç Üniversitesi’nden aldığı burs ile Brüksel’de Avrupa Birliği Gazetecilik bölümüne devam etmiştir. TRT’ nin açmış olduğu sınavlarını kazanmış ve Trt de spikerliğe başlamıştır.

Seda Akgül TV 8 yayın hayatına geçince Tv 8 ’de çalışmaya başlamış ve  Avrupa Birliği’ne Doğru ve Savaş Bağdat Yolunda gibi dış politika programlarını hazırlayıp sunmuştur.  Seda Akgül  ayrıca 2004-2007 yılları arasında  Işık Üniversitesi’nde İngilizce olarak verdiği medya dersleriylede akademisyenlik görevini devam ettirmiştir. Güzel sunucu bir çok başarılı programlara imza atmıştır.  Seda Akgül 17 Eylül 2012 tarihinde  Star TV’ye geçerek sabah haber kuşağı programı sunmuştur. Son olarak da 2015 yılında yeni yayınlanacak olan Kısmetse Olur adlı programı sunacaktır.

'6 AYDA 25 KİLO VERDİM'

Vitamin desteği aldım. Sabah kahvem var, sade. Aç karnına içiyorum. Bu da benim metabolizmamı hızlandırıyor. sonra tostum var. 5-5,5 saat açım. günde iki öğün yemek yiyorum. Akşam da yiyebileceğim en hafif şeyleri yiyorum. Bu benim için uygun. Midem dayanıyor. Herkese tavsiye ettiğim bir şey değil.

HAYATIMDA BİRİ VAR

1 yılı aşkın süredir bir ilişkim var. En kısa zamanda evleneceğiz. Zayıflamamın onunla en ufak bir ilgisi yok. Avram ile birlikte olmaya başladığımda en şişman zamanlarımdaydım.

ARADIĞIM TEK ŞEY HUZUR

Ben çok düğüne gittim. Dünya kadar paranın harcandığı... Sonunda bilmem ne çikolatalarının dağıtıldığı... 6 ay sonra noldu? patladı!  ben bu saatten sonra insanları yedireyim içireyim onlara hava atayım diye uğraşamam. Çünkü bunlara doydum. En güzel kıyafetleri giyiyorum zaten. Benim olmasa da giydiriyorlar. En iyi makyözlerle çalışıyorum. Bundan sonra istediğim tek şey huzur. 

OFİSTE EVLENECEĞİM

Ofiste evlenicem. Ya avukatımız yanımızda olur ya da belediye başkanı bir arkadaşımız. Gelinklik bile giymeyeceğim. Gelinlik kadar saçma, insanı şişman gösteren bir şey daha yok. Şık bir kıyafet giyerim, açık renk. Ben doğum günlerimde de açık renk kıyafetler giyerim. Ferah olsun, uğur getirsin diye. Astrolojiye meraklıyım. 9 Mart'tan önce evlenmemiz lazım. 3 hafta kaldı.

YORUMLAR
725974
loading
Reklamı Geç