• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  1153
 • up
  USD
  8.157
 • up
  EURO
  9.6515
 • up
  GBP
  10.6736
 • up
  Altın
  501.462
 
 
 
 
 
 
Tarih : 10.02.2016 - 15:49 Yorum : 0

Survivor 2016 Ünlüler takımına katılan Seda Tetik kimdir

Survivor 2016 Ünlüler ve Gönüllüler yarışması tüm heyecanıyla devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın açıkladığı yeni kurala göre yarışmaya SMS oylaması ile yeni yarışmacılar katılacak. Survivor 2016'ya katılacak yeni isim dün akşam belli oldu. İzleyicilerden gelen SMS oyları ile Seda Tetik ünlüler takımına girmeye hak kazandı.

Survivor 2016 Ünlüler takımına katılan Seda Tetik kimdir

Hem ünlüler, hem gönüllüler takımında birbirinden güçlü isimler var. Özellikle ünlüler takımında olan Avatar lakaplı Boksör Atakan ve gönüllüler takımından Semih Öztürk. Bu iki isim dokunulmazlık oyununda heyecan verici performansı ile dikkat çekti. İkisi de oldukça hızlı, ikisi de oldukça güçlü.

Kazanılan dokunulmazlık ödülünü ünlüler takımından Nagihan alırken Acun Ilıcalı, yarışmanın yeni kuralını açıkladı. Yeni kurala göre SMS oylaması ile yarışmaya yeni bir isim daha katıldı. İlk oyunu ünlüler takımı kazandığından dolayı, yeni isim ünlüler takımına katıldı. Yeni yarışmacıyı halkın SMS oyları ile belirlendi.

Survivor 2016'ya katılmak için Yağmur Özdemir, Spartalı Mehmet, Alper Deniz, Seda Tetik yarıştı. Bu 4 yeni isim arasında yapılan SMS oylaması sonucunda ise Seda Tetik ünlüler takımına dahil oldu.

Survivor 2016 Ünlüler yarışmacısı Seda Tetik kimdir?

Seda Tetik, 26 yaşında ve Judo antrenörü. Ankaralı ve bebek eğitim merkezinde yüzme eğitim şubesinde görev yapıyor. Tetik, kendine çok güveniyor.

Sporcu olan ve özel bir şirkette yönetici olarak çalışan Seda Tetik, 26 yaşında ve Ankaralı. Tetik'in gelişiyle ünlüler takımındaki yarışmacı sayısı 11'e yükseldi.

Gelecek hafta yapılacak yeni oyunu kazanan takım, kalan 3 yarışmacı adayından birini kendi takımlarına katmaya hak kazanacak. Yağmur Özdemir, Spartalı Mehmet ve kaptan Alper Deniz’den biri yeniden yapılacak SMS oylaması sonucunda Survivor’a katılacak son isim olacak. Kalan iki yarışmacı için ise Survivor macerası bitecek.

YORUMLAR
724904
loading
Reklamı Geç