• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  0
 • up
  USD
  0
 • up
  EURO
  0
 • up
  GBP
  0
 • up
  Altın
  0
 
 
 
 
 
 
Tarih : 28.07.2014 - 16:10 Yorum : 0

Arınç, 'Başbakan ampul gibi dikmiş oraya'

Bülent Arınç, hafta sonu oynanan karşılaşmada Başbakan Erdoğan'ın performansını yere göğe sığdıramadı.

Arınç, 'Başbakan ampul gibi dikmiş oraya'

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç AK Parti Bursa İl Başkanlığınca Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nin bahçesinde düzenlenen bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a övgüler yağdırdı.

10 Ağustos'ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi Başbakan Erdoğan için vatandaşlardan oy isteyen Arınç, lafı dönüp dolaştırıp Başakşehir Stadı açılışına getirdi.

Başbakan Erdoğan'ın bitmek bilmeyen bir enerjisinin olduğunu söyleyen Başbakan Yardımcısı Arınç, Başbakan'ın stat açılışında oynanan maçtaki performansından bahsederken kullandığı tabirler Bursalıları güldürdü.

"HİÇ Mİ YORULMUYORSUN MÜBAREK YA"

Başbakan Erdoğan'ın 24 saate 2 saat uyku uyuduğunu ifade eden Arınç, Diyarbakır'da 45 derecede miting yapıyor. İstanbul'da bir başka toplantıya katılıyor. Başakşehir'de akşam futbolcu gibi 3 gol atıyor. Böyle bir aday dünyanın neresinde var. Adam bir aşırtma gol atmış kardeşim sanki Cumhurbaşkanlığı seçimi gibi, ayağının tersiyle küt sanki 90'dan ampul gibi dikmiş oraya. Hiç mi yorulmuyorsun mübarek ya. Rıdvan Dilmen'in ayağı kırılmış, öbürünün adalesi kopmuş 5 dakikada üç gol atıyor. Bunu kim yaptı. Rahmetli Metin Oktay olsa madalya takardı. Böyle Cumhurbaşkanı olacak" şeklinde konuştu.

YORUMLAR
648854
loading
Reklamı Geç