• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  109223
 • up
  USD
  6.756
 • up
  EURO
  7.5682
 • up
  GBP
  8.4944
 • up
  Altın
  370.003
 
 
 
 
 
 
Tarih : 19.08.2014 - 17:42 Yorum : 0

Ailemle birlikte babama da bakıyorum, bu sebeple bedelli askerlik istiyorum

Evliyim, kiradayım ve ailemle birlikte babama da bakıyorum. Mesleğim teknoloji sektörü olduğu için, bu alanda geri kalmak istemiyorum bu sebeple bedelli askerlik istiyorum.

Ailemle birlikte babama da bakıyorum, bu sebeple bedelli askerlik istiyorum

Merhaba yaşım 25 ve evliyim. Ailemle birlikte ayrıca babama da bakmak zorundayım. Bilgisayar sektörü çok hızla gelişen bir sektör. İşletme veya iktisat gibi sabit bir alan değil. O sebeple askere gidip 1 sene sonra geri geldiğimde iş bulma ihtimalim çok düşecek. Şu anda en azından karnımızı doyurup ailemi geçindirebiliyorum.

Bu durumdayken askerlik benim için çok büyük bir risk ve bu riski alıp askere gidersem yıllık kiram, ailemin geçimi ve benim harcıyacağım tutar zaten 15.000 TL civarında olacak. Bakayalıktan dolayı devletten alacağım ceza da işin cabası. Şimdi Allah rızası için size soruyorum benim vahim olan bu durumuma rağmen niye birileri çıkıp yaş 28 diyor. Biraz adaletli olun ve bizleri de düşünün. Bir yeri yaparken, diğer tarafı yıkmayın.

Dua almak en büyük kazançtır. Bu anlamda da birçok insanın duasını alacaksınız. Eğer biraz adalet düşüncesiniz veya vicdanınız varsa bedelli askerliği çıkartırsınız. Lütfen insanlara hizmet edin unutmayın ki; Devlet hizmet ettikçe güçlüdür.

Saygılarımla,

İsim Vermek İstemeyen Bir Okuyucu

YORUMLAR
652464
loading
Reklamı Geç