• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  1383
 • down
  USD
  8.7008
 • down
  EURO
  10.3074
 • down
  GBP
  12.0198
 • down
  Altın
  494.021
 
 
 
 
 
 
Tarih : 19.08.2014 - 17:42 Yorum : 3

İşte sizden gelen gelen ilk bedelli mesajlar

Bedelli askerlik ile ilgili sizlerden gelen ilk mesajları yayınlıyoruz.

İşte sizden gelen gelen ilk bedelli mesajlar

Erman Atış
Bedellik askerlik için yaş sınırı 25 olmalı.

İbrahim Bey
Bedeli askerlikte yaz sınırı 25, bedelinin ise 15.000 TL olmasını istiyoruz.

Mehmet Fidan
3 çocuk babasıyım ve ailenin tek geçim kaynağını sağlıyorum. Bu sebeple bedelliden başka bir çarem yok. Fiyatı 15 bin TL olursa tabi.

Kadir Çankaya
Bedelli askerlik konusunda ciddi bir düzenlemeye ihtiyaç var. Artık paralı askerlik mantığında özel bir ordu kurulmalı. Bedelli askerlik her ne kadar geçici çözüm olsa da, bir an önce profesyonel orduya geçilmeli.

Hakan Çiftçi
Bence gerekli bir uygulama. Belirli dönemlerde tekrar edilmeli. Bu sebeple yurtdışında olup da, askerlik yüzünden vatanına gelemeyenler var. Yaş sınırının aşağı çekilmesi, caziplik açısından önemlidir. Fiyat konusunda da makul rakamlar olmalı.

Rasim Bodurlar
Bedelli askerlik için istenilen rakam makul olmalı. Sadece parası olan zenginler için yapılmış bir uygulama olmamalı.

İslam Bey
Yaş sınırının 25 olmadığı bir bedelli askerlik toplumu rahatlatmaz tam aksine yeni bedelli askerliğin çıkması beklentisini doğurur. Ayrıca işe yarar bir bedellinin yaş sınırı 25 yaş ve üstünün olması gerekiyor. Bunun için 25 yaş, 25 yaş, 25 yaş diyoruz. Sizden ricamız bununla ilgilenen kurumlara ve Sayın Başbakana sesimizi duyurun.

Bedelli askerlik bekleyenler burada buluşuyor. Bedelli askerlik neden çıkmalı? Bedelli askerliğin bedeli ne kadar olmalı? Görüşlerinizi bedelli@netgazete.com adresine mail atın Netgazete olarak sesinizi buradan duyuralım.

YORUMLAR
651879
loading
Reklamı Geç