• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  0
 • up
  USD
  0
 • up
  EURO
  0
 • up
  GBP
  0
 • up
  Altın
  0
 
 
 
 
 
 
Tarih : 28.07.2014 - 15:21 Yorum : 0

Hülya Koçyiğit, 'Başbakan'ın vizyonunu takdir ediyorum'

Geçen hafta Başbakan'ın vizyon toplantısına katılan sanatçılar arasında bulunan Hülya Koçyiğit, eleştirilere yanıt verdi.

Hülya Koçyiğit, 'Başbakan'ın vizyonunu takdir ediyorum'

Geçen hafta Başbakan'ın vizyon toplantısına katılan sanatçılar halk tarafından çok eleştirildi. Siz toplantıya neden katıldınız?

Sanata ve sanatçısına, 'toplumun öncüleri' diye değer veren Başbakan'ımızın daveti üzerine vizyon toplantısına katıldım. Türkiye'de ilk defa halkın oylarıyla seçilecek cumhurbaşkanı adayının düşüncelerini öğrenmek istedim.

"ÜLKEMİZDE ÇOK FAZLA KUTUPLAŞMA VAR"


Siz sosyal medya üzerinden yapılan eleştirileri nasıl yorumluyorsunuz?

Eğer doğru bir şey yaptığınıza olan inancınız tamsa eleştirilere açık olursunuz ama bizde nedense eleştiriler kırıcı oluyor. Bu defa da eleştirilerin dozunu hakarete vardırdılar. Son yıllarda ülkemizde çok fazla kutuplaşmaya şahit oluyoruz.

Sanki bu konuyla ilgili eleştiriler kutuplaşmanın, takım tutmanın verdiği bir davranış biçimi gibi geliyor bana. Onun için çok samimi duygular olduğunu zannetmiyorum.

Size ulaşanlar oldu mu?


Sosyal medyayla ilgilenmediğim için yapılan yorumlardan haberim yok. Ama gerçek fikri olan insanlar, fikirlerini açık açık söylerler. Sosyal mecrada yapılan yorumlar gizli saklı. Bu yüzden de kaale almıyorum.

"BAŞBAKAN'IN VİZYONUNU TAKDİR EDİYORUM"

Peki Başbakan'ın çalışmalarını nasıl buluyorsunuz?

Başbakan'ımızın çalışmalarını ve Türkiye'nin geleceği ile ilgili vizyonunu takdir ediyorum.

YORUMLAR
648850
loading
Reklamı Geç