• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  0
 • up
  USD
  0
 • up
  EURO
  0
 • up
  GBP
  0
 • up
  Altın
  0
 
 
 
 
 
 
Tarih : 19.10.2015 - 10:41 Yorum : 0

Ankaralı Namık, 'Arabada Beş Evde Onbeş' şarkısıyla ünlü oldu!

Kuzey Ankara TOKİ blokları 15. etapta 7. katta bulunan evinin balkonundan dün akşam düşerek hayatını kaybettiği açıklanan ve olay yerine çağrılan ambulansla Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Uğurlu'nun ölüm nedeni ihtihar olarak belirlendi. Peki milyonlarca hayranı olan ANkaralı Namık olarak şarkıcı Namık Uğurlu hangi şarkısıyla ünlü oldu?

Ankaralı Namık, 'Arabada Beş Evde Onbeş' şarkısıyla ünlü oldu!

Ankaralı Namık, Arabada Beş Evde Onbeş şarkısıyla ünlü oldu. Kuzey Ankara TOKİ blokları 15. etapta 7. katta bulunan evinin balkonundan dün akşam düşerek hayatını kaybettiği açıklanan ve olay yerine çağrılan ambulansla Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Namık Uğurlu 'nun ölüm nedeni ihtihar olarak belirlendi. Ankaralı Namık olarak tanınan Namık Durukan, Malatya İnönü Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirmiş fakat mesleğini yapmayıp müziğe yönelmişti. 2005 yılında ismi pek tanınmayan sanatçının 'Arabada Beş Evde On Beş' adlı albümü milyonlar satttı ve birçok megastarı geride bırakarak rekorlar kırdı. 2008 yılında Ah Babam Sağ Olsaydı adlı albümü kendisiyle aynı dönemde albüm çıkaran Megastar Tarkan ile aynı sattı.

Son iki albümü de 700 bin adetin üzerinde satan ve Ankara’dan bağımsız milletvekili adayı olarak siyasete de atılmayı deneyen Ankaralı Namık, Ankara Eczacıspor Kulübü Başkan Yardımcılığı’nı ve Tüm Türkiye Çalışan ve Emekliler Birliği Genel Başkan vekililiğini yürütüyordu.

ALBÜMLERİ

Ankaralı Namık - Hadi Çıkta Gel
Ankarali Namık - Salla
Ankarali Namık - Arabada Beş Evde Onbeş
Ankarali Namık - Hovarda
Ankarali Namık - Yapıştır Koçum - Nassı Yani
Ankarali Namık - Ah Babam Sag Olsaydı
Ankarali Namık - Vay Aslanim Vay
Ankaralı Namık - Dar Geldi Sana Ankara
Ankaralı Namık - Seviyorsan Bak Yüzüme & Mezar Taşları
Ankaralı Namık - Uyuma Dayı Paranı Çalarlar

YORUMLAR
714454
loading
Reklamı Geç