• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  1391
 • up
  USD
  8.724
 • down
  EURO
  10.3511
 • down
  GBP
  12.0648
 • up
  Altın
  498.77
 
 
 
 
 
 
Tarih : 27.02.2015 - 14:31 Yorum : 0

Erkeklerin kadınlara söylemediği 12 şey

Benim sevgilim dürüst, ona çok güveniyorum diyebilirsiniz ama erkeklerin kadınlardan sakladıkları küçük ve zararsız bazı sırları vardır.

Erkeklerin kadınlara söylemediği 12 şey

Erkek arkadaşınızın ya da eşinizin size karşı her konuda sadık olduğundan emin olabilirsiniz ama unutmayın ki her insanın olduğu gibi erkeklerinde partnerlerinden sakladıkları birkaç özel durum vardır. Bakalım çoğu zaman sevgilinizin sizden sakladığı o sırlar nelermiş?

1- Tuvalete girdiğinde boş boş oturmadığı ve size ait kadın dergilerini okuduğunu.

2- Sizinle vakit geçirmekten hoşlandığı kesin. Ama bir yandan da aklının yarım kalan bilgisayar oyununda olduğu.

3- Erkek arkadaşlarıyla içmeye çıktığı gece turlarında, her zaman itiraf ettiğinden üç tane fazla bira içtiği, hatta gece kulübünde yeni arkadaşlar edindiğini. Tabii bu "yeni ve eğlenceli arkadaşların" çok güzel kızlar olduğunu!

4- Sizinle beraber dans dersine gitmemesinin sebebi olarak sakat dizini göstermesinin tamamen bir bahane olduğu ve aslında dizinde hiçbir sakatlık olmadığını.

5- Bazı kadınların şiirden çok hoşlandığını bildiği ve bunun için size bir şiir yazmak için çok uğraştığını.

6- Annesini pek takmıyor gibi görünmeye çalışsa da aslında onun düşüncelerine büyük önem verdiği ve ona hayatına dair her şeyi anlattığını.

7- Sizi doğum gününüzde çok mutlu etmek istediği halde hediye olarak ne alması gerektiğini bilmediğinden hediyenizi aslında kız kardeşinin seçtiğini.

8- Bilgisayarının masaüstünde bulunan "En Güzel Futbol Anları" isimli dosyanın aslında en sevdiği 15 erotik siteyi saklıyor olmasını.

9- Beraber gittiğiniz en son filmde gözünün yaşarmasının sebebinin alerji kaynaklı olmadığı ve aslında hüngür hüngür ağlamamak için kendisini zor tuttuğunu.

10- Eğer bir gün ayrılırsanız, sizden sonra kimle görüşeceği çoktan karar vermiş olması. Üstelik bu kişinin büyük bir olasılıkla ortak tanıdığınız biri olduğunu.

11- Arkadaş grubunuzla çıktığınız akşam yemeğinde, masanın hesabını ödedikten sonra duyduğu pişmanlığı. Hatta o geceyi takip eden günlerde öğlen yemeklerini sandviçle geçiştirmek zorunda kaldığını.

12- Size bunu söyleyemese de, size deli gibi âşık olduğunu.

YORUMLAR
688952
loading
Reklamı Geç