• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  1153
 • up
  USD
  8.157
 • up
  EURO
  9.6515
 • up
  GBP
  10.6736
 • up
  Altın
  501.462
 
 
 
 
 
 
Tarih : 07.05.2015 - 16:29 Yorum : 0

Herkese yakışan makyaj tonları

Parlak kırmızı ruj ya da rengarenk farlar herkese yakışmayabilir. Ama bu makyaj tonları her kadında bir başka duruyor.

Herkese yakışan makyaj tonları

Makyajla ilgili kafanız karışıyor, saç ve cilt renginize uygun makyaj renklerinde kuşkuya mı düşüyorsunuz? Peki, herkes tarafından kullanılabilecek ve tabii ki herkese yakışacak makyaj tonlarını öğrenmeye ne dersiniz? Üstelik bu renklerin birbirleriyle olan renk uyumları da sizi yolda bırakmayacak.

İşte, herkese yakışan makyaj malzemeleri ve renkleri...

Kahverengi göz kalemi
Kahverengi göz kalemi, hemen herkese yakışan bir renktir. Kahverengi tonu sayesinde neredeyse bir çok far rengine yakışır, değişik göz renklerinde de kontrast verecek  göz rengini belirginleştirir. Göz makyajında çok sert bir görünüm istemiyorsanız, kahverengi göz kalemi kullanabilirsiniz. Kahverengi göz kalemi, sert yüz hatlarının yumuşamasında da etkili olur.

Mürdüm ve kahve tonlarında far paletleri
Bu iki renk bütün göz renklerine yakışıyor. Göz renginiz ne olursa olsun mürdüm ve kahve tonlarında bir far paleti gözlerinizle kontrast verecek gözlerinizin ön plana çıkmasını sağlar. Bu iki rengi farklı şekillerde gözünüze uygulayabilirsiniz

Kahve-kırmızı tonları arasında dudak kalemi
Bu tonda bir kalem bütün dudaklara yakışır üstelik doğal bir görünümü olduğundan dudaklarınızı daha dolgun gösterir. Bu renkte bir dudak kalemi bir çok rujla yakışır. Ayrıca dudaklarınıza sadece parlatıcı sürdüğünüz günlerde bu dudak kalemiyle dudaklarınıza hafif bir kontur geçebilirsiniz.

Pembe Lip - Gloss
Pempe bir Lip-Gloss herkese yakışır, üstelik doğal tonlarda seçerseniz günün her saati her makyajla kullanabilirsiniz. Bu renkle hiçbir zaman aşırıya kaçmazsınız.

Pembe allık
Pembe allık çoğu kişiye yakışır, üstelik abartısız makyajların olmazsa olmazlarındandır. Sağlıklı, genç ve ışıl ışıl bir görüntü sağlar.

YORUMLAR
699791
loading
Reklamı Geç