• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  0
 • up
  USD
  0
 • up
  EURO
  0
 • up
  GBP
  0
 • up
  Altın
  0
 
 
 
 
 
 
Tarih : 09.08.2015 - 15:09 Yorum : 0

Sokak Modası: Alt Üst Kot

Stiller altüst oluyor! Altıda bir üstü de bir: Jean on Jean!

Sokak Modası: Alt Üst Kot

Jean On Jean

Denim kumaşlarla derinlik kazandırılan kombinler mavinin her tonunu kapsıyor. Açıktan koyuya, derin bir maviye doğru yelken açıyor sokak modası. Jean şortlara jean kumaşıyla tasarlanmış gömlekler eşlik ediyor. İki kot kumaşını sadece gömleklerin dökümlü tarafları ayırıyor. Günlük stiller bu kadar maviye gömülünce de hem spor hem de zarif bir görünüm de kaçınılmaz oluyor.

İki Tane Boyfriend

Büyük beden modası da yine günümüzü kasıp kavuran, stilleri salaş tavırla buluştururken rahatlıkla da tanıştıran bir eğilim. Boyfriend gömlek ve anne pantolonu diye de adlandırılan jean modelleri de yine alt üst takımlarda altüst eden bir havaya sahip.

Sokak Modası Kottan Soruluyor!

Stilinize kottan bir duvar örerken, kottan katlar çıkmak artık serbest. Altınıza bir jean pantolon, üzerinize bir jean bluz derken mavinin kaç tonunun kaç bucak olduğunu gösteriyorsunuz. Birde dikişleri özgür bırakılan bir bluzun saçakları ile oldukça cool bir stili kestirme bir yoldan kazanmış oluyorsunuz.

Ofiste Jean Giymenin Yolları

Giyim tarzının sürekli olarak klasik olması, monoton bir hayatın neredeyse çilekeş olarak nitelendirilebilecek taraflarına kadar iner. Ofiste jean giyme yöntemleri ise aslında umulduğundan çok daha kolaydır. Özellikle de kot kumaşın biraz daha koyu, ayakkabı seçiminin ise stilettodan farklı bir düşünceye doğru kaymadığı zamanlarda…

Kot Etek Kot Gömlek İkilisi

Kot etek modelleri de tıpkı diğer kot parçaları gibi jean kumaşa karşı koyulmayacak bir cazibeye sahip. Kombinin spor görünümden ayrıştırıp daha elegan havaya sokmak ise yine zor bir seçenek değil. Bunu kolaylaştırmak çanta ve aksesuar seçimlerine kalıyor. İş ele ve ayağa düşüyor...

Her yana ayrı bir kot kumaşın bulandığı kombinler sadece gözlere hitap etmekle kalmıyor elbet. Vücuda göre doğru kalıplar tercih edildiğinde de daha toparlanmış ve daha zayıf gözükmek çıkageliyor birden. Üstelik tek renk seçimlerin her zaman için daha uzun gösterdiği ayrıcalığını bilmek de jeanleri jeanlerle tercih etmek için ayrı bir nedeni ortaya çıkarıyor.

 

YORUMLAR
709407
loading
Reklamı Geç