• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  0
 • up
  USD
  0
 • up
  EURO
  0
 • up
  GBP
  0
 • up
  Altın
  0
 
 
 
 
 
 
Tarih : 28.07.2014 - 18:59 Yorum : 0

Başbakan Partililerle bayramlaştı

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'de bayramlaşma töreninde konuştu.

Başbakan Partililerle bayramlaştı

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti bayramlaşma töreninde partililere seslendi.

Başbakan Erdoğan'ın konuşmasının satırbaşları şöyle:


-Suriye bir bayramı daha buruk geçiriyor. Bayramın Suriyeli  kardeşlerimizin göğüslerini ferahlatmasını niyaz ediyorum.

-Afganistan'dan Somali'ye Myanmar'dan Somali'ye kadar yıllardır zulme uğramış tüm kardeşlerimizin de bayramını kutluyorum.

-Bugün özellikle,  şeker toplayamayan,  sokağa çıkamayan,  bu bayramı idrak edemeyen  Gazzeli çocuklara buradan selamlarımı gönderiyorum gözlerinden öpüyorum.

-İsrail şu ana kadar 3 sivilin öldüğünü duyurdu. Buna karşılık Gazze'de hayatını kaybeden Filistinli sayısı 1100, 500 ton bomba atarken, hala Hamas füze atıyor diye suçluyor.

14 belediye başkanı Ak Parti'ye katıldı!

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan, AK Parti İstanbul İl teşkilatının düzenlediği bayramlaşma töreninde partiye katılan başkanlara rozetlerini taktı.

4'ü CHP'den seçilen 14 ilçe belediye başkanı AK Parti'ye katıldı..

İşte Ak Parti'ye katılan Belediye başkanları;

30 Mart seçimlerinde DSP'den seçilen Ardahan'ın Çıldır ilçesi Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu,

CHP'den seçilen Bartın'ın Amasra ilçesi Belediye Başkanı Emin Timur,

CHP'den seçilen Burdur'un Çeltikçi ilçesi Belediye Başkanı Recep Aydın,

Demokrat Parti'den seçilen Çorum'un Dodurga ilçesi Belediye Başkanı Mustafa Aydın,

Demokrat Parti'den seçilen Elazığ'ın Arıcak ilçesi Belediye Başkanı Ferit Yıldırım,

CHP'den seçilen Iğdır'ın Karakoyunlu ilçesi Belediye Başkanı Kurban Kaya,

Demokrat Parti'den seçilen Iğdır'ın Aralık ilçesi Belediye Başkanı Bayram Teksay, CHP'den seçilen Kars'ın Akyaka ilçesi Belediye Başkanı Muhammet Toptaş,

BBP'den seçilen Kırıkkale'nin Keskin ilçesi Belediye Başkanı Dede Yıldırım,

Saadet Partisi'nden seçilen Kırıkkale'nin Delice ilçesi Belediye Başkanı Turgut Özdem,

Saadet Partisi'nden seçilen Konya'nın Halkapınar ilçesi Belediye Başkanı Fahri Vardar,

MHP'den seçilen Niğde'nin Çiftlik ilçesi Belediye Başkanı Serkan Güzel, MHP'den seçilen Sivas'ın Yıldızeli ilçesi Belediye Başkanı Yılmaz Navruz,

BBP'den seçilen Sivas'ın Gemerek ilçesi Belediye Başkanı Mustafa Demir

MHP'den seçilen Sivas'ın İmranlı ilçesi Belediye Başkanı Pehlül İşleyen AK Parti rozeti takıldı.

"GAZZE'DE İNSANLIK ÖLÜYOR"


-İsrail'in hukuk dinlemediği son operasyonla ortaya çıkmıştır. En acısı da İsrail'in kendisinden başka kimseyi önemsemediği insanlığa hiç bir değer vermediği bu katliamla ortaya çıkmıştır.

-Gazze'de sadece bebekler, çocuklar sadece masum insanlar ölmüyor, Gazze'de insanlık ölüyor. Tüm yer yüzünün vicdanı Gazze'de can çekişiyor.

-İstanbul'da vandallık yapan, camı çerçeveyi kıranlara karşı polisimiz gaz kullandı diye batı medyası sabah akşam Türkiye eleştirildi.  Gazze'de binlerce kişi hayatını kaybediyor o medyadan hiçbir ses yok. Gezi'den canlı yayın yapan o medya Gazze'deki can kayıplarını haber değeri olarak bile görmüyor.

"BEBEKLERİN KANI GAZZE'Yİ GÖRMEYENLERİN YÜZLERİNE DE BULAŞMIŞTIR
"

-Gazze'de o bebeklerin kanı İsrail'e olduğu kadar, Gazze'yi görmeyenlerin yüzlerine de bulaşmıştır.  O bebeklerin kanları o katiller kadar o katliama sessiz kalanların da rüyalarına girecektir.
 
İnşallah bundan sonraki bayramlar daha mutlu geçer. Ya elimizle düzelteceğiz, ya dilimizle düzelteceğiz, bunlara gücümüz yetmiyorsa kalbimizden buğzedeceğiz. O da İmanın en son noktasıdır.  Filistinlilerin varlığı İsrail'den çok bölgedeki ülkeler istemiyor. Filistin ortadan kalksa, bir prüz ortadan kalktı diye sevinecek ülkeler var. İşte AK Parti farkı bundan geliyor. 10 Ağustos'un önemi burdan geliyor. İnsanların öncelikle bu münafıklıktan kurtulması gerekiyor. 

"MAZLUMUN SESİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
 

-İşte bu yüzden umudunu Türkiye'ye bağlamış milletler var. Elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz.  Gazze'ye TİKA vasıtasıyla yardımlar götürüyoruz. Mısır'da dualarımzla varız. Suriye'de Ensar olma vasfımızla varız.  Irak'ta sürekli İtidali tavsiye ederek, Türkmenlere yaptığımız yardımlarla varız.

-Buradan, TİKA'yı,  TRT'yi Anadolu Ajansını, Yurtdışı Türkler Başkanlığını yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik ediyor teşekkür ediyorum. Biz mazlumun dili sesi olmaya devam edeceğiz. Büyük bir devletin yapması gereken ne ise onu yapıyor onu yapmaya da devam edeceğiz.  Bölgedeki bazı zalimlere destek vermek için içerdeki bazıları ellerine ne geçerse sorumsuzca yapmaya çalışıyorlar.  Yaptıkları açıklamalarla Türkmenlere zarar vereceklerini anlamayacak kadar acziyet içindeler.

-Gazze'de barış görüşmeleri için Türkiye en önemli aktör.  Suriyeli misafirleri kışkırtmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Irak'ta biz 49 kardeşimizi sağ salim getirme gayreti içindeyiz. Türkiye büyük, ama malesef muhalefet hala çok küçük. İnşallah onlar da anlayacaklar. 10 Ağustos'ta sandıktan çıkan sonuçla ufuksuz muhalefet kendisine çeki düzen vermek zorunda kalacak.

BUNLARIN DERSHANELERİNDE OKUYANLAR VARSA ALIN!

-Günlerdir bir senaryo ortaya kondu. Senaristleri de Parelel yapı. Bu senaryo içinde bağımsız olduğu söylenen bağımlı milletvekilleri var. Bunlar kendilerine göre orada bazı değerlendirmeler kararlar veriyorlar.

-Her şey yavaş yavaş ortaya çıkıyor.  Bakın daha neler gelecek. Biz bunun arkasında nelerin olduğunu görüyoruz. Bunlar devletin içine 40 yıllık süreç içinde yerleştiler.

-Bir dersane konusunda attığımız adımı kabul etmediler. Çünkü oradan çok büyük bir rant geliyordu. O rantı kaybettiler. Bunlarında okullarında okuyan dersanelerine gidenler varsa alın.

-Ben devlet okulunda İmam Hatip'te okudum. Biz üniversiteye gidemiyorduk. Bize hep hendek atlattılar.

-Devletin okulları bunların verdiklerini veriyor verecek.  Cumartesi Pazar'da ücretsiz olarak takviye kurslarını da devlet olarak biz vereceğiz. Bunlara niye para verip semirteceğiz.  Paran varsa okul bitince yurt dışına gönderirsin. Dilse dilini yapar.  Bunlar buralardan kazandıklarını bu ülke için değil kendi saltanatları için kullandılar.

ELLERİNDE KELEPÇE ŞOV YAPIYOR


-Birisi ellerinde kelepçe ile hava atıyor şov yapıyor. Peki kelepçe vurdukların ne olacak. Bir tanesi anacağıma 5 cüz kaldı. diyor. Orada zaten çok vaktin olacak. Al yanına Kur'anı Kerim'i orada tamamlarsın, yeni hatimler de indirirsin. Samimi değiller.  Gelenler gidenlerle bizim o polislerle işimiz yok diyorlardı.  Hepsi çıktı meydana. Nerelerle bağlantılı oldukları çıktı meydana. İnine girdik girmeye de devam edeceğiz.

YORUMLAR
648871
loading
Reklamı Geç