• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  0
 • up
  USD
  0
 • up
  EURO
  0
 • up
  GBP
  0
 • up
  Altın
  0
 
 
 
 
 
 
Tarih : 15.07.2014 - 15:04 Yorum : 0

CHP'li vekiller tıpış tıpış slogan attı: -Başbakan Kemal, -Kılıçdaroğlu: O da olacak

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında, kürsüye alkışlar ve sloganlar eşliğinde çıktı.

CHP'li vekiller tıpış tıpış slogan attı: -Başbakan Kemal, -Kılıçdaroğlu: O da olacak

Gazeteci Erol Mütercimler de CHP'ye katılmak üzere grup toplantısına katıldı. Takdimin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kürsüye alkışlar, ıslıklar ve sloganlar eşliğinde çıktı.

"BAŞBAKAN KEMAL" SLOGANIYLA KARŞILANDI
"Başbakan Kemal" sloganlarıyla karşılanan Kılıçdaroğlu ise bunun üzerine "O da olacak inşallah" yanıtını verdi. CHP gençliği Kılıçdaroğlu'na "Durma ilerle gençlik seninle" sloganları ile destek verdi, "Kılıçdaroğlu umudumuz sizsiniz" diye konuştu.

"VERİLEN SÖZLER TUTULMADI"

Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından satır başları;

"Türkiye'de; iş kazaları, terörden daha fazla can alıyor.Somalı kardeşlerimize söz verdiler.Şimdi ise verilen sözler tutulmadı.Somalı kardeşlerim; size söz verip de tutmayan adam cumhurbaşkanı adayı oldu.Sen de sandığa gidip gereğini yapacaksın. Yaşam odalarına ilişkin önergemiz 200 milyar lirayı canlardan daha değerli gören anlayış tarafından reddedildi.

"BU SEÇİM PARTİLERİN YARIŞTIĞI BİR SEÇİM DEĞİL"

Dün genel merkezimizde güzel bir toplantı gerçekleştirdik. Ağabeylerimiz dün bize ''Biz bu seçimlerde genel merkezimizde çalışmak istiyoruz.'' dedi. Bu seçim partilerin yarıştığı bir seçim değil, Türkiye'nin oylandığı bir seçimdir.

"BENDE TIPIŞ TIPIŞ OYUMU KULLANACAĞIM"
Bugün bana diyor ki diktatör. Evet, kimse kusura bakmasın. Çocuklarınız için gidip tıpış tıpış oyunuzu kullanacaksınız. Ben söyledim, bende gidip tıpış tıpış oyumu kullanacağım. Senin diktatör olduğunu sadece ben söylemiyorum herkes söylüyor. Aramızdaki fark bu zaten. Senin geçmişin kirli. Bu seçim hukukun üstünlüğüne inananlarla inanmayanlar arasındaki bir seçimdir.

ESRA'NIN DOĞUM YILI 1983
Usta, yalanın ustası. Hakkını vermek lazım. Çocuklarının üzerinden bile yalan söylüyor.  Büyük kızı Esra bir gün kapıya not yazmış. "Babacığım bir geceni de bize ayır. " Büyük kızı Esra'nın doğum tarihi kaç biliyor musunuz? 1983.

NEDEN EKMELEDDİN BEY? BİRÇOK NEDENİ VAR
Neden Ekmeleddin Bey? Birçok nedeni var: 1.Tarafsız. 2. Bilgili. 3. İyi bir yönetici."

YORUMLAR
646118
loading
Reklamı Geç