• Piyasalar
 • up
  BIST 100
  0
 • up
  USD
  0
 • up
  EURO
  0
 • up
  GBP
  0
 • up
  Altın
  0
 
 
 
 
 
 
Tarih : 05.07.2022 - 18:41 Yorum : 0

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Başkent esnafıyla bir araya geldi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Çankaya ve Altındağ esnafıyla bir araya geldi.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Başkent esnafıyla bir araya geldi

Esnaflarla buluşan Akşener, İYİ Parti olarak yaptıkları çalışmalar ve bundan sonraki süreçte planladıkları projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu. Esnafın talep ve isteklerini dinleyen Akşener, sorunlara çözüm üretmek için yoğun bir şekilde çalışacaklarını belirtti.

"İNANÇLARINIZ ÜZERİNDEN SİZİ BÖLMEYE ÇALIŞANLARA DUR DİYECEKSİNİZ"
Çankaya ilçesindeki esnaf ziyaret öncesi vatandaşlara seslenen Akşener, "Siz milletseniz, siz asılsınız, siz bizi seçenseniz. Yani asli unsursunuz. Dolayısıyla biz siyasileri, dertleriniz üzerinden çözüm üreterek yarıştırmalısınız. Ne zaman size kimlik siyaseti yapıyorlarsa, ne zaman inançlarınız üzerinden sizi bölmeye çalışıyorlarsa, ne zaman sizi kardeşinize, dostunuza, komşunuza düşman hale getiriyorlarsa ona dur diyeceksiniz" diye konuştu.

“EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞI ASGARİ ÜCRET DÜZEYİNDE OLMALIDIR”
En düşük emekli maaşının asgari ücret kadar olması gerektiğini söyleyen Akşener, “Grup konuşmalarımızda anlatmaya başladık. ‘En düşük emekli maaşı asgari ücret kadar olmalıdır’ dedik. Nihayetinde 2500 liraya çıkardılar. Yeter mi yetmez. Şimdi tekrar artırdılar. Yeter mi, yetmez” diye konuştu.
(Ahmet Furkan Gülap - Doğukan Gürel - İbrahim Çakmak/İHA)
Etiketler :
YORUMLAR
1078941
loading
Reklamı Geç