• Piyasalar
  • down
    BIST 100
    96342
  • up
    USD
    5.8195
  • up
    EURO
    6.4698
  • up
    GBP
    7.1107
  • up
    Altın
    286.562
 
 
Puan Durumu ve Fikstür
Süper Lig
PTT 1. Lig
S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
1
Fenerbahçe
2
2
0
0
7
1
6
6
2
Alanyaspor
2
2
0
0
5
1
4
6
3
Denizlispor
2
2
0
0
4
0
4
6
4
Çaykur Rizespor
2
2
0
0
3
1
2
6
5
Trabzonspor
2
1
1
0
3
2
1
4
6
Sivasspor
2
1
0
1
4
2
2
3
7
Malatyaspor
2
1
0
1
4
2
2
3
8
Beşiktaş
2
1
0
1
3
3
0
3
9
Antalyaspor
2
1
0
1
1
2
-1
3
10
Ankaragücü
2
0
2
0
1
1
0
2
11
Konyaspor
2
0
2
0
1
1
0
2
12
Kayserispor
2
0
1
1
1
2
-1
1
13
Galatasaray
2
0
1
1
1
3
-2
1
14
Kasımpaşa
2
0
1
1
2
5
-3
1
15
Gençlerbirliği
1
0
0
1
0
1
-1
0
16
Başakşehir
2
0
0
2
1
5
-4
0
17
Göztepe
2
0
0
2
0
4
-4
0
18
Gazişehir
1
0
0
1
0
5
-5
0
FİKSTÜR
2. Hafta Maçları
23.8.2019
Beşiktaş 3 - 0 Göztepe
24.8.2019
Mke Ankaragücü 1 - 1 İstikbal Mobilya Kayserispor
24.8.2019
Alanyaspor 4 - 1 Kasımpaşa
24.8.2019
Medipol Başakşehir Fk 1 - 2 Fenerbahçe
25.8.2019
Çaykur Rizespor 2 - 1 Sivasspor
25.8.2019
Trabzonspor 2 - 1 Yeni Malatyaspor
25.8.2019
Antalyaspor 0 - 2 Yukatel Denizlispor
25.8.2019
Galatasaray 1 - 1 Konyaspor
26.8.2019
Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü  -  Gençlerbirliği
S.
Takım
O.
G.
B.
M.
A.
Y.
A.
P.
1
Ümraniye
2
2
0
0
7
2
5
6
2
Hatayspor
2
2
0
0
5
0
5
6
3
Fatih Karagümrük
2
2
0
0
5
2
3
6
4
Adana Demirspor
2
1
1
0
2
0
2
4
5
Keçiörengücü
2
1
1
0
2
1
1
4
6
Adanaspor
2
1
0
1
3
3
0
3
7
Akhisar Bld.Spor
2
1
0
1
2
2
0
3
8
Osmanlıspor
2
1
0
1
2
2
0
3
9
Bursaspor
2
1
0
1
3
4
-1
3
10
Balıkesirspor
2
1
0
1
2
3
-1
3
11
Menemen Belediyespor
2
1
0
1
2
4
-2
3
12
İstanbulspor
1
0
1
0
2
2
0
1
13
Erzurum BB
2
0
1
1
3
4
-1
1
14
Boluspor
2
0
1
1
1
2
-1
1
15
Altay
1
0
0
1
1
3
-2
0
16
Altınordu
2
0
0
2
1
3
-2
0
17
Giresunspor
2
0
0
2
1
6
-5
0
18
Eskişehirspor
2
0
1
1
3
4
-1
-5
FİKSTÜR
 
 
 
 
Tarih : 19.04.2019 - 21:14 Yorum : 0

Gençler Şampiyon turnuvasının ilk gününde 25 madalya

Dünya Güreş Birliği faaliyet programında yer alan Uluslararası Gençler Şampiyonlar turnuvası Antalya’da başladı. Milliler turnuvanın ilk gününde 25 madalya topladı.

Gençler Şampiyon turnuvasının ilk gününde 25 madalya

Kemer Göynük’te bulunan Atatürk spor salonunda gerçekleştirilen turnuvaya Türkiye’nin yanı sıra Gürcistan, Azerbaycan, İran,Kazakistan, Kırgızistan ve Romanya ülkelerinden yaklaşık 350 sporcu katıldı.

Bugün yapılan finallerde madalya kazanan sporcular şöyle:
Kadınlar:
53 kiloda: 1. Zeynep Yetgil (Türkiye), 2. Semanur Kanli (Türkiye), 3. Aishan Yusifova (Azerbaycan), 3.
Tuğba Erden (Türkiye)
59 kiloda: 1. Elmas Çelik (Türkiye), 2. Nurife Duman (Türkiye), 3. Ayşegül Sever (Türkiye)
65 kiloda: 1. Ceyla Naghızade (Azerbaycan), 2. Aslı Demir (Türkiye), 3. Yağmur Çakmak (Türkiye)
68 kiloda: 1. Kadriye Aksoy (Türkiye), 2. Lonela Adina (Romanya), 3. Albina Kaırgeldınova (Kazakistan)

Erkekler Grekoromen Stil:
60 kiloda: 1. Ömer Biçici (Türkiye), 2. Muharrem Acar (Türkiye), 3. Manuel Stoica (Romanya), 3.
Shaimerden Abavov (Kazakistan)
72 kiloda: 1. Veli Yılmaz (Türkiye), 2. İsmail Gün (Türkiye), 3. Hasan Orakçı (Türkiye), 3. Vasile
Alexandro (Romanya)
87 kiloda: 1. Bedirhan Tan (Türkiye), 2. Muhittin Sarıçiçek (Türkiye), 3. Sedat Öztoprak (Türkiye)

Erkekler Serbest Stil:
61 kiloda: 1. İkramzhon Kaadzhımurudov (Kırgızistan), 2. Mustafa Muhammed Keleş (Türkiye), 3.
Hamza Alaca (Türkiye), 3. Cavit Acar (Türkiye)
70 kiloda: 1. Mohammedsadegh Fırouzpourbandpeı (İran) 2. Elmar Kazımov (Azerbaycan) 3. Mehmet
Karaç (Türkiye), 3. Faruk Çayır (Türkiye)
74 kiloda: 1. Beruashvılı Temuri (Gürcistan) 2. Umur Aybey (Türkiye), 3. Karypbaev Nurtilek
(Kırgızistan), 3. Abdulvasi Balta (Türkiye)
92 kiloda: 1. Abdollasi Alireza (İran), 2. Hamzatov Askhab (Azerbaycan), 3. Mustafa Duru (Türkiye)
Etiketler :
YORUMLAR
884905
loading
Reklamı Geç