• Piyasalar
 • down
  BIST 100
  96131
 • up
  USD
  5.8359
 • up
  EURO
  6.5624
 • up
  GBP
  7.5614
 • up
  Altın
  240.233
 
 
 
 
 
 
Tarih : 23.07.2014 - 18:01 Yorum : 0

Bereket Döner yepyeni konsepti ile beğeni topluyor

Perakende sektörünün köklü ve güçlü ismi Bereket Döner yeni ve modern mimari konsepti ile beğeni topluyor.

Bereket Döner yepyeni konsepti ile beğeni topluyor

Bereket Döner Son derece hijyenik şartlarda kaliteli ve helal hammaddeler ile üretilen ürünlerini aynı düstur ile nezih mekanlarda halkımızın beğenisine sunmak amacı ile mimari konseptini yeniledi.

Bereket Döner yenilenen yüzü ile tüketicisi ve yatırımcılarından tam not alıyor. Bu kapsamda yeni mağaza açılışları ile eski mağazalarının yenilenme çalışmaları hızla devam ediyor. 2014 Yılı içerisinde mevcut mağazalarının yenileme çalışmalarını önemli ölçüde tamamlamayı hedefliyor.

Bereket Döner yeni mağaza konseptinde, üretim anlayışında benimsediği tamamen doğal katkısız üretim prensibini restoranlarına taşımış.

Bereket Döner restoranlarının kurgusunda doğal taş ve ahşap malzeme kullanımına ağırlık vererek daha sıcak mekanlar oluşturmuş.

Bu değişim müşteri tarafından da taktir görmüş olmalı ki, müşteri ilgisini artırmış.

Tüm bu etkenler ile Bereket Dönere yatırımcı ilgisi de bir hayli artmış durumda. Yeni mağaza açılışlarına hızla devam eden marka, 2014 yılı sonunda 80 şubeyi aşmayı planlıyor. Tüm bu yenilenmeye rağmen yatırım maliyetlerini mümkün olan en düşük seviyelerde tutmayı da hedeflemiş. Bu bağlamda yatırımın ortalama olarak iki yılda geri dönüşü hedefleniyor.

Bereket Döner tüm bu çalışmalarının yanında Büfebereket isimli yepyeni bir, konsept mağaza ile de piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Büfebereket’in en önemli özelliği çok geniş bir lokasyon alternatifinin olması ile düşük yatırım maliyeti. Öyle ki her mahalleye bir Büfebereket açılması mümkün. Düşük yatırım maliyeti, hedeflenen düşük işletme giderleri ile beraber hemen kar sağlamaya çok yakın bir model.

Etiketler :
YORUMLAR
648049
loading
Reklamı Geç